KONTAKT
Pärnu mnt 323, 11620 Tallinn
Avatud: E-R 10-18, L 10-15
Pood ja varuosad: 526 7000
Hooldus: 525 2235
Mudelikohaste toodete
nägemiseks vali
oma ratas siit
Logi sisse
Registreeru kasutajaks
Ostukorv on hetkel tühi.

Registreerimisvorm StreetMoto kuluosakoolituse lühikursusele, mis toimub EMMK Talveka raames Roostal 2.märtsil kell 18.00. Koolitusest osavõtt on tasuta!

Kuluosakoolitusel käsitleme kõiki peamiseid kuluosagruppe, räägime lahti mootorratta mootori ja jõuülekande tööpõhimõtte ja komponendid. Peatume kasutatavatel varuosadel ja jagan õpetusi ning nippe nende õigeaegseks ja korrektseks vahetamiseks. Milline erinevus on mootorratta ja auto mootoriõlil, mida tähendab pestav õhufilter, mis on tihenditeta ja mis on X-ring kett, miks peab pidurivedelikku regulaarselt vahetama, mida tähendab süüteküünalde temperatuur ja markeering? See on üliväike osa küsimustest, millele saad kuluosakoolitusel vastuse. Rohkem kui viimase kümne aasta jooksul on mul kogutud häid ja halbu näiteid puudulikest, valedest või hilinenud hooldusprotseduuridest, mis paljudel juhtudel on viinud suurema remondini või rikkunud sootuks tsikli mõne elutähtsa sõlmed.

Võta kaasa hea tuju ja palju küsimusi. Proovime paari tunni jooksul teemad läbi käia ja Sinu teadmisi täiendada praktiliste nippidega! Kohtumiseni