KONTAKT
Pärnu mnt 323, 11620 Tallinn
Avatud: E-R 10-18
Pood ja varuosad: 526 7000
Hooldus: 525 2235
Mudelikohaste toodete
nägemiseks vali
oma ratas siit
Logi sisse
Registreeru kasutajaks
Ostukorv on hetkel tühi.

Hooldus

Meie hooldustöökoja ajalugu ulatub aastasse 2004 kui asusime pisikeses Pääsküla garaazis. Teostasime tollal elementaarseid hooldustöid ja alates rehvimontaaziseadmete soetamisest aastal 2005 ka tsiklite rehvitöid. Olime tollal üks kahest töökojast Tallinnas, kus oli võimalik tasakaalustada tsiklirattaid. Aastal 2008 toimus tubli laienemine ning hooldustöökoda kolis Hiiule ja alguse sai Tallinna suurim 280 m2 pinnaga spetsiaalselt tsiklitöödele suunatud ettevõtmine. Aasta hiljem sai tõsise uuenduskuuri kogu töökoja sisseseade ning soetasime sisuliselt kõik eritöövahendid, mis on vajalikud mootorrataste ning nende sõlmede remondiks. Sestap ongi meie töökojas lisaks elementaarsetele pukkidele ja hooldustõstukitele, rehvitööseadmetele ning tööriistakomplektidele ka ülisuur valik spetstööriistu. Erinevad laagritõmmitsad, veo- ja mootoriketineetijad, hooratta- ja magneetotõmmitsad ning eritöödeks ka hüdropress, puur- ja treipink on vaid lühike nimekiri töökoja sisseseadest.

Oleme võtnud põhimõtteks teostada ainult selliseid hooldus- ja remonditöid, millega omame kogemust ja oskame suure tõenäosusega ette aimata, milliste töövõtetega läheneda ning milliseid töövahendeid selleks vaja kasutada. Loomulikult toob kirju tsiklipark kohale ka varem ettenägematuid lahendusi ja mõnel korral olemegi sunnitud tööst loobuma, sest näeme ette, et vajalik kogemus või töövahend puudub. Sestap palume ka Teilt, head kliendid, mõistmist kui me mõnest tööst viisakalt keeldume. Pealesunnitud tööd ei ole meil meeldiv teostada ja tulemus ei pruugi olla töö tellijale rahuldav. Iga kingsepp jäägu ikka oma liistude juurde…

Tööde teostamiseks on enamasti vaja aeg broneerida ning sobivaim on võtta ühendust meili teel. Ka helistades saab aja kirja panna, kuid tihedal kevadisel ajal võib juhtuda, et me lihtsalt ei saa telefonile vastata. Kindlasti varu vastused küsimustele oma tsikli margi, mudeli ja aastaarvu kohta ning enamasti soovime teada võimalikult täpselt ka soovitud tööde või tsiklit vaevavate murede nimekirja. See aitab meil planeerida tööde kestust. Kui on tegu rikkega, millest sa ise jagu ei saa, siis on ülimalt oluline kirjeldada meile kõiki (ka esmalt tähtsusena näivaid) nüansse: millal viga tekkis, kas on seos temperatuuri või ilmastikuga, kas on seotud konkreetsete pöörete või kiirusega jne… Koostöös leiame juba põhjuse ja loodetavasti ka lahenduse.

Kohtume juba teeninduses