KONTAKT
Pärnu mnt 323, 11620 Tallinn
Avatud: E-R 10-18
Pood ja varuosad: 526 7000
Hooldus: 525 2235
Mudelikohaste toodete
nägemiseks vali
oma ratas siit
Logi sisse
Registreeru kasutajaks
Ostukorv on hetkel tühi.

Kodarvelgede ja amordihoolduse koolitus

Järgmistele koolitustele registreerimine

Praktiline “tahan ise teha” koolitus

Millised töövahendid on hädavajalikud ja millised soovituslikud? Kui kõverat velge saab sirgeks pingutada ja millal on mõtet üldse pingutamisega tegeleda? Millised kodarad sobivad ja millises järjekorras neid paigaldada? Kas USD-amorti on mõtet kodus lahti võtta või jääb töö seisma spetsiifiliste vahendite puudumise taha? StreetMotos komplekteeritakse või sirgestatakse üle 100 kodarvelje aastas ja amorditöid tuleb sama aja jooksul ette sadakond. Jagame oma kogemust ja omanike tehtud vigu sinuga, et saaksid neid vältida. Kuna tegu on praktilise koolitusega, kus igaüks saab ka ise töös osaleda, siis on osavõtjate arv piiratud – klass mahutab sellises seades maksimaalselt 12 huvilist, seega soovitan kursuse väljakuulutamise järel registreerimisega kiirustada.

Praktilise koolituspäeva jooksul osandame ühe kodarvelje, komplekteerime uue velje ning pingutame ja rihime sirgeks. Igaüks saab seda ise proovida. Esiamortide teemal ootab meid ees nii õigetpidi kui USD-amordi lahtivõtt, puhastamine ja kontrollimine ning kokkupanek. Loomulikult eelneb sellele jupike teoreetilist osa, et saada baasteadmine, mida ja milleks vaja üldse teha. See on taas ainult üks väike osa sisukast päevast. Laupäevases meeldivas õppepäevas sisaldub ka korralik lõunasöök ning paar kohvipausi.

Koolituspäev kestab 6 tundi, mille sees on pooletunnine lõunapaus ja kaks lühikest kohvipausi. Koolituse maksumus on kujundatud selliselt, et see oleks vastuvõetav kõikidele, kel meeldib oma kaherattalist ise nokitseda ja hooldada. Koolituse maksumus on 42 eur inimese kohta ja sisaldab lisaks koolituskursusele ka lõunasööki (tubli päevapraad + jook) ning kohvipause koos pirukatega. Iga osaleja saab kaasa koolitusmaterjalid paberkujul ja tunnistuse koolituse läbimise kohta. Tasuda saab ülekandega arve alusel ette ning see saab olema ka registreerumise kinnituseks. Kui soovite arvet ettevõttele, siis palun teavitada sellest registreerumisel täpsustuste lahtris.

Kiirustage, seltsimehed unetud …

Neeme Ervin